Royal Pearls Cavaliers

Cavalier King Charles Spaniel Kennel FCI

About Us

Royal Pearls Cavaliers jest niedużą, domową i rodzinną hodowlą zarejestrowaną w Związku Kynologicznym w Polsce, przynależącym do FCI. Hodowlę prowadzi ojciec Stanisław i córka Julia.

Staramy się, aby nasze psy były szczęśliwe, radosne, brały udział w naszym życiu codziennym, były członkami naszej rodziny, spały z nami w łóżkach, bawiły się z dziećmi oraz innymi zwierzętami. Otrzymują one od nas opiekę, szacunek i przyjaźń.

Hodowla nie jest dla nas źródłem utrzymania, jest naszą pasją i miłością. Hodujemy tylko Cavalier King Charles Spaniele i w tej rasie się specjalizujemy. 

Nasze Założenia

Celem naszej hodowli jest powoływanie na świat szczeniąt lepszych od ich rodziców, a jej głównym założeniem ulepszanie rasy, a nie zwiększanie jej liczebności. Priorytetem jest, aby wyhodowane przez nas szczenięta, miały doskonałą psychikę, były wspaniałe zsocjalizowane z ludźmi i zwierzętami, a staranny dobór par rodziców miał wpływ na wygląd, psychikę, zdrowie i budowę piesków oraz piękno psa rodzinnego jaki i wystawowego.

  Masterfully Handcrafted for Awesomeness

  WE DO MOVE

  YOUR WORLD

  Greatives – Design, Marketing, Sales

  Working Hours : 09:00 – 19:00
  Address : 44 Oxford Street, London, UK 22004
  Phone : +380 22 333 555